[minti_headline size=”fontsize-m” weight=”fontweight-500″]We would like to thank our management interviewers, trainers, and research assistants for the past 10 years.[/minti_headline]
[minti_headline type=”h2″ font=”font-special” size=”fontsize-xl” color=”#b52929″ weight=”fontweight-700″ transform=”transform-uppercase” align=”align-left” margin=”0 0 0px 0″]2014 WAVE: EUROPE AND ASIA[/minti_headline][minti_divider style=”4″ margin=”0px 0 20px 0″][minti_headline type=”h2″ font=”font-special” size=”fontsize-s” weight=”fontweight-700″ transform=”transform-uppercase” align=”align-left” margin=”0 0 0px 0″]Analysts and supervisors[/minti_headline][minti_divider style=”5″ margin=”0px 0 20px 0″]
Epidamn Zeqo | Delphine Pedeboy |
Izabella Wojciechowski | Kevin Kabongo |
Okon Enyenihi | Louise Duflot |
Monique Miller | Hanane Ladjimi |
Tommy Yardley | Maigari Souaibou |
Didi Williams | Raissa Ebner |
Samuel Ajadi | Maria Luiza Apostolescu |
Maria Tjader | Alaya Whittingham-Forte |
Kerenssa Kay | Christina Davidson |
Fabian Mushovel | Simon Fernandes |
Carsten Ruckriegel | Maria Bazdani |
Rene Alexander Kern | Alexis Savvides |
Friederike Schroeder | Elmo Mazanis |
Szilvia Berki | Paolo Ronchi |
Sydney Goldmann | Salvatore Molino |
Hanna Williams | Sarfaraz Patel |
Mario Zappala | Hieu Dang |
Chiara Bergamaschi | Vu Tran Tu |
Giovanni Tricarico | Hang Thanh Thi To |
Tar-Tar Tun | Viet Nguyen |
Thet Maung | Uyen Nguyen |
Chinwe Ikpeama | Binh Tran |
Opeoluwa Ogundare | Do Trang |
Elizabeth Huho | Trang Huyen Tran |
Sarah Osembo | Hien Dang |
Bernard Ngungu | Hong Chi Chu |
Erica da Rocha | Hana To |
Roselyn Lekdee | |
Sharah Jordan | |
Gideon Reid |
[minti_headline type=”h2″ font=”font-special” size=”fontsize-xl” color=”#b52929″ weight=”fontweight-700″ transform=”transform-uppercase” align=”align-left” margin=”0 0 0px 0″]2013 WAVE: AFRICA AND LATIN AMERICA[/minti_headline][minti_divider style=”4″ margin=”0px 0 20px 0″][minti_headline type=”h2″ font=”font-special” size=”fontsize-s” weight=”fontweight-700″ transform=”transform-uppercase” align=”align-left” margin=”0 0 0px 0″]Analysts and supervisors[/minti_headline][minti_divider style=”5″ margin=”0px 0 20px 0″]
Johana Alvarez | Gabriel da Costa |
Rodrigo Aguilar | Marcos Todeschini |
Laura Sanchez | Paulo Carvalho |
Ana Careaga | Yuri Yamashita |
Marinandrea Bohorquez | Joao Roberto Moro |
Josep Maria Roca | Raquel Scarlatelli |
Andreina Varady | Eduardo Lazzarotto |
Vijay Hassani | Carla Voltaina |
Pilar Arango | Maria Jose Contreras |
Diana Mendoza | Maria Gonzalez |
Carlos Fernando Blanco | Fernando Baizan |
Fernanda Boeira | Bitania Wube |
Tiobesta Yitnashewa | Raissa Ebner |
Felix Agyemang | Onurekin Bayildiran |
Portia Owusu | Bahar Sezer |
Chilombo Musa | Deniz Kelemence |
Georgia Ciulla | Ferhat Oztutus |
Ropafadzo Chidawu | Seran Ahmetrasit |
Elizabeth Huho | Ruth O’Hagan |
Sarah Osembo | Bernard Ngungu |
Anne Mutulu | Linda Ngesa |
Erica da Rocha | Okon Enyenihi |
Vera Costa | |
Gabriel Maschiao |
[minti_headline type=”h2″ font=”font-special” size=”fontsize-xl” color=”#b52929″ weight=”fontweight-700″ transform=”transform-uppercase” align=”align-left” margin=”0 0 0px 0″]2010-2012 WAVES: EUROPE, THE AMERICAS AND ASIA[/minti_headline][minti_divider style=”4″ margin=”0px 0 20px 0″][minti_headline type=”h2″ font=”font-special” size=”fontsize-s” weight=”fontweight-700″ transform=”transform-uppercase” align=”align-left” margin=”0 0 0px 0″]Analysts and supervisors[/minti_headline][minti_divider style=”5″ margin=”0px 0 20px 0″]
Simone Bohnenberger-Rich | Maria Tsani |
Milka Marinova | Matilde Gawronski |
Niccolo Manzoni | Shu Mao |
Jose Ignacio Guerrero | Qin Li |
Guillaume Carreno | Yuewen Fu |
Renata Lemos | Momoko Nakaya |
Fabian Wigand | Mimi Qi |
Luis Matias Gallardo Sirito | Agathe Bourgon |
Karelin Mendez Saavedra | Filippo Fabbris |
Andres Curia | Paolo Dasgupta |
Vasileios Kyriakopoulos | Vivien |
Ali Asgar Kagzi | Rashmi |
Riddhi Ved | James |
Takehiro Watanabe | Andy |
Anna Mitchell | Bidisha |
Joanna Wylegala | Chai |
Joao Luis Ferreira | Wang Yue |
Ilja Koren | Gary |
Chitra | |
Jerry |
[minti_headline type=”h2″ font=”font-special” size=”fontsize-xl” color=”#b52929″ weight=”fontweight-700″ transform=”transform-uppercase” align=”align-left” margin=”0 0 0px 0″]2007-2009 WAVES: EUROPE, THE AMERICAS AND ASIA[/minti_headline][minti_divider style=”4″ margin=”0px 0 20px 0″][minti_headline type=”h2″ font=”font-special” size=”fontsize-s” weight=”fontweight-700″ transform=”transform-uppercase” align=”align-left” margin=”0 0 0px 0″]Analysts and supervisors[/minti_headline][minti_divider style=”5″ margin=”0px 0 20px 0″]
David Cheng | Renata Lemos |
Mimi Qi | Claudia Asazu |
Sean Brandreth | Asama Sharef |
Sebastien Vezina | Patrick Dydynski |
Rui Trigo de Morais | Jack Bolland |
Marcelo Reis | Denise Savage |
Warrick Lanagan | Ignacio Javier Gonzalez Cellino |
Blake Driscoll | Alvaro Diaz Gallardo |
Kilian Pender | Pablo Thun Bravo |
Rebecca Homkes | Daniela Constanza Jones Donoso |
Kanan Dhru | Jose Miguel Munoz Schaeffer |
Daniela Scur |
[minti_headline type=”h2″ font=”font-special” size=”fontsize-xl” color=”#b52929″ weight=”fontweight-700″ transform=”transform-uppercase” align=”align-left” margin=”0 0 0px 0″]2002-2006 WAVES: EUROPE AND NORTH AMERICA[/minti_headline][minti_divider style=”4″ margin=”0px 0 20px 0″][minti_headline type=”h2″ font=”font-special” size=”fontsize-s” weight=”fontweight-700″ transform=”transform-uppercase” align=”align-left” margin=”0 0 0px 0″]Analysts and supervisors[/minti_headline][minti_divider style=”5″ margin=”0px 0 20px 0″]
Alberic de Solere | Agniezska Chidlow |
Dinesh Chreyan | Ai Orito |
Himanshu Pande | Anita Ngai |
Jayesh Patel | Arianna Fraschetti |
Johannes Banner | Bodhisatva Deb |
Manish Mahajan | Carina Wendel |
Marcus Thielking | Carlos Santos |
Mehdi Boussebaa | Christine Kaulfers |
Michael Bevan | Christos Genakos |
Simone Martin | David Bergal |
Kevin Krabbenhoeft | Diego Cattaneo |
Raffaella Sadun | Eisuke Ohashi |
Stefan Jelinek | Elena Jaeger |
Frederique Ait Touati | Nat Ishino |
George Koveos | Nicolas Smolarski |
Greg Pytel | Nikki Lamba |
Julie Columbus | Raquel Silva |
Kanan Dhru | Rebecca Homkes |
Ketki Paranjpe | Sebastian Meitz |
Kevin Krabbenhoeft | Simon Ingold |
Laura Sambris | Stefan Jelinek |
Maki Umemura | Tejas Savant |
Matteo Calabresi | Upneet Singh |
May Yoon | Vickram Suri |
Michael Hooper | Vishal Bhartia |
Narasimhan Swaminathan | Yuetian Lu |